تبلیغات


رویدادها

مرحله اول لیگ برتر بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۲۸ الی ۳۰ آبان ماه

دور دوم تورایرانی جوانان دختر

محل :اصفهان

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان ماه

دور دوم تورایرانی جوانان پسر

محل :بناب

زمان :۲۳ الی ۲۵ آبان ماه

دور دوم تورایرانی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۲۰ الی ۲۲ آبان ماه

انتخابی هوپس دختر کشور

محل :اصفهان

زمان :۲۰ الی ۲۲ آبان ماه

انتخابی هوپس پسر کشور

محل :اصفهان

زمان :۱۶ الی ۱۸ آبان ماه

مرحله اول لیگ برتر آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده

زمان :۱۶ الی ۱۸ آبان ماه

دور دوم تورایرانی بزرگسالان بانوان

محل :مشهد مقدس

زمان :17 الی 19 آبان 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
سه شنبه
1398/04/11 09:00
کد خبر
95703

اردوی های مؤثر رده های مختلف سنی در تیرماه
فدراسیون تنیس روی میز ماه های شلوغی را در برگزاری اردوهای آمادگی رده های مختلف سنی می گذراند .


 در روزهای ابتدایی تیرماه ، کمیته استعدادیابی با دعوت از 26 بازیکن برتر دختر و پسر بهمراه مربیان استانی ، اردوی یک هفته ای در آکادمی بین المللی امیراحتشام زاده فدراسیون تنیس روی میز برگزار کرد .
دومین اردوی تیرماه تیم های ملی نوجوانان و جوانان پسر کشور و به میزبانی منطقه آزاد اروند و از سوم تیرماه به مدت 10 روز در حال برگزاری است . این اردو برای آمادگی شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا در مغولستان برگزار می شود .  
سومین اردوی این ماه را تیم های ملی بزرگسالان ، جوانان و جوانان دختر برای آمادگی حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در مرکز بین المللی استعدادیابی و آموزش شهید عضدی فدراسیون از 7 تیرماه آغاز شد و تا 17 تیرماه اداه خواهد داشت .
چهارمین اردو در سطح بین المللی در حال برگزاری است و بازیکنان نونهالان و نوجوانان ایران و عمان در آکادمی بین المللی امیراحتشام زاده فدراسیون تنیس روی میز از 10 تیرماه و بمدت 17 روز برگزار خواهد شد .
پنجمین اردوی تیرماه را تیم ملی بزرگسالان آقایان از تاریخ 18 تیرماه در مرکز بین المللی استعدادیابی و آموزش شهید عضدی فدراسیون برگزار خواهد شد . این اردو نیز برای آمادگی حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در اندونزی تشکیل می شود .
در ماه های آینده نیز فدراسیون تنیس روی میز با محوریت مدیریت تیم های ملی و کمیته استعدادیابی فدراسیون اردوهای تیم های ملی را در شهرهای مختلف کشور برگزار خواهد کرد . تاکنون شهرهای پاوه و یاسوج برای برگزاری اردوهای هوپس اعلام آمادگی کرده اند که در ماه های آینده با هماهنگی هیئت های استانی برگزار خواهد شد .

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران