تبلیغات


رویدادها

دور دوم تور ایرانی هوپس دختر

محل :قزوین

زمان :14 الی 16 مهرماه

دور دوم تور ایرانی هوپس پسر

محل :قزوین

زمان :10 الی 12 مهرماه

دور اول تور ایرانی بزرگسالان آقایان

محل :قزوین

زمان :4 الی 7 مهرماه

دور اول تور ایرانی بزرگسالان بانوان

محل :کرمانشاه

زمان :4 الی 6 مهرماه

جوانان و نوجوانان باشگاههای مناطق پسر کشور

محل :مناطق یازده گانه کشور

زمان :26 الی 27 شهریور

جوانان و نوجوانان باشگاههای مناطق دختر کشور

محل :مناطق یازده گانه کشور

زمان :23 الی 24 شهریور


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
سه شنبه
1398/02/31 15:31
کد خبر
93303

مدیریت فدراسیون در وضعیت کنونی هنر است، نمی توان از دور قضاوت کرد
گفتگوی اختصاصی استاد عمیدی با مرکز روابط عمومی فدراسیون

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، امیر عمیدی یکی از اساتید و کارشناسان با تجربه تنیس روی میزکشورمان که سابقه دبیری فدراسیون را در کارنامه خویش دارد در گفتگویی با مرکز روابط عمومی فدراسیون عنوان کرد، مدیریت فدراسیون در زمان کنونی و با شرایط جاری اقتصاد کشور هنر است و باید در موقعیت مواجهه با مشکلات باشیم تا بتوانیم  قضاوت عادلانه ای از وضع موجود داشته باشیم، قضاوت از دور امری ناعادلانه است.

 

امیر عمیدی در آغاز، با ذکر این موضوع که فدراسیون حال حاضر در همه زمینه ها به صورت عادلانه منابع را توزیع نموده و نتیجه آن ،موفقیت در زمینه های مختلف است که شاهد آن هستیم و عملکرد فدراسیون بسیار مطلوب است.

وی ادامه داد : فرآیند استعدادیابی فدراسیون به خوبی در حال پیگیری است و با اردوهای مستمر داخلی و حتی اردوهای برون مرزی نتایجی همچون مقام آوری نونهالان کشورمان در آسیا و جهان را سبب شده است.

در بخش جوانان و نوجوانان نیز مقام هایی همچون مدال برنز آسیا برای اولین بار و مقام هفتم جوانان جهان و حضور نماینده کشورمان در تیم منتخب نوجوانان جهان دست آوردی تاریخی بحساب می آید، در بخش بزرگسالان حضور در دسته یک جهانی و مدال آوری نوشاد عالمیان در بازیهای آسیایی همگی از ثمرات یک مدیریت درست است، البته نقش والدین ورزشکاران بعنوان ستونهای حمایتی هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

 

عمیدی اضافه کرد رنکینگ ورزشکاران چه در بخش بزرگسالان و چه در بخش رده های پایه در مقایسه با قبل اصلا قابل مقایسه نیست و فضای رنکینگ جهانی برای ورزشکاران رقابتی شده است.

 

عمیدی در ادامه گفت: اهمیت دادن فدراسیون به بخش های آموزشی و پژوهشی و استفاده از دانش مدرسان خارجی سبب شده است که سطح تنیس روی میز کشور ارتقاء یابد، تعداد داوران بلوبج افزایش داشته است و شاید از نظر تعداد مربیان سطح  یک در جهان اول باشیم، همچنین با برگزاری دوره های سطح 2 توانسته ایم مربیان کشورمان را با دانش روز دنیا آشنا کنیم، وی در ادامه به بخش پژوهش اشاره نمود و حمایت فدراسیون از فعالیت های پژوهشی را مطلوب ارزیابی کرد.

 

عمیدی با اشاره به کم شدن بودجه فدراسیون های ورزشی در سال جاری و محدود بودن منابع مالی در ورزش کشور مدیریت این وضعیت  را امری دشوار تلقی نمود و گفت بودجه فدراسیون کم شده است و هزینه های اعزام به صورت تصاعدی چند برابر شده است لذا نتیجه گرفتن از اعزام و کسب سهمیه در المپیک 2020 به دلیل حضور رنکینگ های برتر و کاهش سهمیه ها برنامه زیری دقیق و طولانی مدتی  را می طلبد و کار کارشناسی می خواهد.

 

وی افزود : یک بازیکن حرفه ای در یک سال دو الی سه مرتبه می تواند در اوج آمادگی خود قرار بگیرد و این موضوع باید مورد توجه سرمربیان تیم ملی باشد که اگر بازیکنی برای حضور در یک تورنمنت در آمادگی به سر نمی برد از بازیکنان جایگزین استفاده شود تا فرصت ها بین همه تقسیم شود.

 

عمیدی در پایان اضافه نمود پیشنهاد بنده برای مداوم نمودن موفقیت ها و جلوگیری از توقف روند کنونی توجه ویژه تر به سنین پایه است، تمرکز و حمایت از رده های سنی هوپس و نونهالان آینده تنیس روی میز ایران را تضمین می کند.

 

انتهای پیام

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران