تبلیغات


رویدادها

المپیاد استعدادهای برتر دختر کشور

محل :اصفهان

زمان :۳ الی ۷ شهریورماه ۹۸

تورایرانی هوپس پسر کشور

محل :قم

زمان :۲۸ الی ۳۰ مردادماه ۹۸

المپیاد استعدادهای برتر پسر کشور

محل :اصفهان

زمان :۲۷ الی ۳۱ مردادماه ۹۸

دور اول تورایرانی جوانان و نوجوانان دختر

محل :اراک

زمان :27 الی 30 تیرماه 98

دور اول تورایرانی جوانان پسر

محل :گرگان

زمان :26 الی 28 تیرماه 98

دور اول تورایرانی نوجوانان پسر

محل :تهران

زمان :20 الی 22 تیرماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1397/12/18 21:15
کد خبر
88423

جدال مدعیان عنوان قهرمانی
شهرداری شهر بابک مقابل نامی نو اصفهان برای رسیدن به طلا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ،دور رفت و برگشت مرحله پلی آف رقابتهای لیگ برتر تنیس روی میز بانوان باشگاههای کشور با راهیابی دو تیم شهرداری شهر بابک و  نامی نو اصفهان به فینال خاتمه یافت.

صبح امروز در دیدار دو تیم شهرداری شهر بابک و دانشگاه آزاد اسلامی که در قالب هفته نخست مرحله نیمه نهایی پلی آف برگزار شد، شهرداری شهر بابک با  برتری ۵ بر ۲ به پیروزی دست یافت. با توجه به اینکه در مرحله مقدماتی این مسابقات نیز شهرداری شهر بابک در رفت و برگشت با نتیجه ۵ بر ۲ و ۵ بر ۱ پیروز میدان بود در مجموع با ۳ برد راهی فینال شد .تیم دانشگاه آزاد به به مقام سوم مشترکی دست یافت.

 

شهرداری شهر بابک متشکل از (مهشید اشتری،پریناز حاجیلو،شیما صفایی،فاطمه جمالی فر،سارا شهسواری،ندا پیل افکن،سارا هزار دستان،صبا خداداد پور با هدایت حمیده ایرانمنش و سرپرستی زهره رستمی )میباشد.

 

در دیگر دیدار این مسابقات تیم های نامی نوی اصفهان فاتح جام سال گذشته به مصاف دیجی تندرست رفت. در بازی رفت دیجی تندرست با ترکیب( ملیکا کرمی،مریم فرعی،کیمیا رستمی،فاطمه زهرا مختار رضایی،پانیذ ویزواری،به سرمربیگری نسیم رنجبر ) موفق شد با نتیجه ۵ بر ۲ پیروز میدان باشد اما این تیم در مرحله برگشت با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب و از راهیابی به فینال بازماند و به مقام سوم مشترکی بسنده کرد تا بدین ترتیب نامی نو اصفهان به مانند سال گذشته یک پای فینال باشد.

 

 در دور رفت از مرحله مقدماتی نیز نامی نو با نتیجه ۵ بر ۳ به پیروزی و در دیدار برگشت با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب حریف شد.

 نامی نوی اصفهان با هدایت اشرف بلوچی و ترکیب (ندا شهسواری،مریم صامت،منصوره رضایی،حنانه امیدی،مائده مهرابی،دینا فرمانی،درسا موسوی،زهرا علوی)در این رقابتها حضور دارد.

 

برنامه زمانبندی فینال مسابقات بصورت رفت و برگشت صبح و عصر یکشنبه ۱۹ اسفند ماه در آکادمی تنیس روی میز احتشام زاده برگزار میگردد

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران