تبلیغات


رویدادها

المپیاد استعدادهای برتر دختر کشور

محل :اصفهان

زمان :۳ الی ۷ شهریورماه ۹۸

تورایرانی هوپس پسر کشور

محل :قم

زمان :۲۸ الی ۳۰ مردادماه ۹۸

المپیاد استعدادهای برتر پسر کشور

محل :اصفهان

زمان :۲۷ الی ۳۱ مردادماه ۹۸

دور اول تورایرانی جوانان و نوجوانان دختر

محل :اراک

زمان :27 الی 30 تیرماه 98

دور اول تورایرانی جوانان پسر

محل :گرگان

زمان :26 الی 28 تیرماه 98

دور اول تورایرانی نوجوانان پسر

محل :تهران

زمان :20 الی 22 تیرماه


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1397/12/11 11:54
کد خبر
87783

عیدی پینگ‌پنگی ها در آستانه عید نوروز و سال جدید ،
ارتقای چشمگیر ورزشکاران ایرانی در رنکینگ جهانی/ امین احمدیان و نوید شمس نفرات ۵ و ۷ جوانان و نوجوانان جهان / صعود شیما صفایی و امیر حسین هدایی


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، در آستانه سال جدید و عید نوروز و با انتشار رنکینگ سومین ماه(مارس) سال میلادی ۲۰۱۹ فدراسیون جهانی تنیس روی میز ، پینگ‌پنگ بازان جوان صعود قابل توجه ای را تجربه کردند .
در رده سنی نوجوانان پسر  نوید شمس با دو پله صعود به رتبه ارزشمند ۷ دنیا ارتقا یافت.
در بخش جوانان نیز امین احمدیان به مانند ماه قبل با افتخار در جایگاه ۵ دنیا تثبیت شد ، این در حالیست که رادین خیام نفر دوم ایران در فهرست رنکینگ جهانی جوانان ، با دو پله سقوط نسبت به ماه قبل ‌در رتبه ۶۲ قرار گرفت .
در بخش دختران جوان نیز شیما صفایی با صعود ارزشمند ۳۶ پله ای ، از جایگاه ۲۲۳ به ۱۸۷ نقل مکان کرد.
امیر حسین هدایی نیز در رده سنی زیر ۲۱ سال با کسب ۷۷۳ امتیاز و صعود ارزشمند ۸۳ پله ای ، از جایگاه ۲۸۱ به ۱۹۸ ارتقا یافت .  
در بخش بزرگسالان نیز نیما عالمیان مرد صدر نشین رنکینگ برزگسالان ایران در سطح جهان ، با کسب ۶۳۲۹ امتیاز و ارتقای یک پله ای به جایگاه ۶۲ و نوشاد عالمیان دارنده مدال ارزشمند بازی های اسیایی جاکارتا ، با کسب ۶۱۴۶ امتیاز از جایگاه ۶۷ به رتبه ۶۶ ارتقا یافت ، در بانوان نیز مهشید اشتری همچنان صدر نشین می باشد و در لیست جدید با یک پله صعود به رتبه ۱۷۲ ارتقا یافت ، این در حالیست که ندا شهسواری بانوی المپیکی تنیس روی میز با ۴ پله صعود نسبت به ماه گذشته به جایگاه ۱۸۰ دنیا نقل مکان کرد.
گفتنی است رتبه بندی ورزشکاران در رنکینگ جهانی ، ارتباط مستقیم با حضور آن ها در میادین بین المللی داشته که هرماهه تغییراتی در این زمینه صورت می پذیرد .‌

 

دانلود فایل رنکینگ مارس 2019

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران