تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :24 الی 27 خرداد 98

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :17 الی 20 خردادماه 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1397/11/26 14:37
کد خبر
86663

اپن جهانی جوانان در جمهوری چک ،
صعود دختران ایرانی به مرحله نهایی مسابقات انفرادی


(( تلاش ستودنی دختران جوان در محاصره رقبای آسیایی و اروپایی ))

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، سه دختر پینگ‌پنگ‌باز ایرانی که از ۲۴ بهمن ماه در اپن جهانی جوانان در جمهوری چک حاضر شده اند ، شب گذشته طی رقابتی سخت و نزدیک با رقبای آسیایی و اروپایی ، به مرحله دوم بازی های جدول اصلی مسابقات انفرادی راه یافتند .
شیما صفایی موفق شد با پیروزی بر حریفانی از سنگاپور و نروژ و شکست در مقابل ورزشکاری از کشور چک ، به دلیل پیروزی در بازی رو در رو در مقابل رقیبش ، به عنوان نفر اول گروه مقدماتی به مرحله نهایی مسابقات صعود کند تا در این مرحله و در جدول حذفی با رقیبی از کشور ایتالیا به رقابت بپردازد.
پریناز حاجیلو نیز با یک پیروزی  تاثیرگذار در مقابل ورزشکار ولز و علی رغم دو شکست از ورزشکاران چک و ژاپن ، به دلیل پیچیدگی جدول و شرایط مناسب گیم شماری ، به عنوان نفر دوم‌ گروه مقدماتی به مرحله بعد صعود کرده تا در این مرحله و در جدول حذفی با رقیبی از کشور رومانی به رقابت بپردازد.
هدایت دختران ایرانی را در این مسابقات سرکار خانم آزاده سرافراز سرمربی تیم‌ ملی جوانان که خود سال ها از قهرمانان ملی بزرگسالان کشور بوده ، عهده دار می باشد .

دور سوم تور ایرانی نوجوانان و جوانان دختر کشور"گرامیداشت دهه مبارک فجر" به میزبانی بوشهر با قهرمانی الینا رحیمی در رده نوجوانان و صبا سراجی در بخش جوانان به پایان رسید

در بخش نوجوانان صبا سراجی بر سکوی دوم ایستاد .مقام سوم مشترکی از آن مبینا صبحانی خواه و فرناز اسکندری شد.
همچنین در بخش جوانان ملیکا کرمی به نائب قهرمانی رسید .مینا پور موسوی و ملیکا عامرطاس مشترکا بر سکوی سوم ایستادند.

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران