تبلیغات


رویدادها

انتخابی تیم ملی بزرگسالان آقایان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :24 الی 27 خرداد 98

انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان

محل :آکادمی امیراحتشام زاده تهران

زمان :17 الی 20 خردادماه 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
جمعه
1397/11/12 18:14
کد خبر
85463

انتشار هم‌زمان جدیدترین فهرست رنکینگ جهانی و رنکینگ ‌ملی ،
رقابت ۴۸ ورزشکار برای اعزام به مسابقات بزرگسالان آسیا / جدال برای حضور در اندونزی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز  ، با انتشار جدیدترین رنکینگ ‌جهانی و رنکینگ ملی ، ورزشکاران دعوت شده به مسابقات انتخابی برای حضور در مسابقات قهرمانی بزرگسالان ۲۰۱۹ آسیا که در بالی اندونزی برگزار می گردد ، مشخص شدند .

این نفرات بر مبنای آیین نامه جدید و به شرح ذیل گزینش شده اند تا در خرداد سال آینده در مسابقات انتخابی شرکت نمایند .‌

مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در شهریور سال آینده برگزار می گردد .

 

بخش بانوان

هشت ورزشکار دعوت شده به مرحله نهایی مسابقات انتخابی به شرح توضیحات ذیل :

ابتدا گزینش چهار نفر برتر رنکینگ ملی

۱. مهشید اشتری (خ.رضوی)

۲.پریناز حاجیلو (البرز)

۳.ملیکا کرمی (تهران)

۴. فاطمه جمالی فر (البرز )

 

سپس گزینش چهار نفر برتر رنکینگ جهانی

۵. ندا شهسواری (کرمانشاه)

۶. مریم صامت (گلستان)

۷. صبا صفری (مازندران)

۸. سارا شهسواری (کرمانشاه) از رنکینگ ملی

 

در پایان شانزده ورزشکار ملی جهت حضور در مرحله مقدماتی مسابقات انتخابی به منظور راهیابی چهار نفر به مرحله نهایی :

۱. شیما صفایی (همدان)

۲. غزاله مولاطلب (البرز)

۳.مینا‌ پورموسوی (البرز)

۴.فاطمه مختار رضایی (مازندران)

۵.کیمیا رستمی (تهران)

۶.مریم فرعی (البرز)

۷.هلیا اصغری (تهران)

۸.منصوره رضایی (اصفهان)

۹.مهشید صامت (گلستان)

۱۰.پریا خضر (آ.غربی)

۱۱.الینا رحیمی (آ.غربی)

۱۲.حنانه امیدی (اصفهان)

۱۳.ملیکا عامرطاس (فارس)

۱۴.صبا سراجی (مرکزی)

۱۵.شایسته باقری فرد (فارس)

۱۶.‌پانیذ ویزواری (گلستان)

 

لینک رنکینگ ملی بانوان

 

بخش آقایان

هشت ورزشکار دعوت شده به مرحله نهایی مسابقات انتخابی به شرح توضیحات ذیل :

ابتدا گزینش چهار نفر برتر رنکینگ ملی

۱. امیر حسین هدایی (تهران)

۲.میعاد لطفی (تهران)

۳.افشین نوروزی (خوزستان)

۴. حمید رضا طاهرخانی (قزوین)

 

سپس گزینش چهار نفر برتر رنکینگ جهانی

۵. نیما‌ عالمیان (مازندران)

۶. نوشاد عالمیان (مازندران)

۷. امین احمدیان (تهران)

۸. امین میرالماسی (تهران)

 

در پایان شانزده ورزشکار ملی جهت حضور در مرحله مقدماتی مسابقات انتخابی به منظور راهیابی چهار نفر به مرحله نهایی :

۱. آرمان حاجی ئی (تهران)

۲. محمد علی رویین تن (فارس)

۳. سجاد حسینی (اصفهان)

۴. محمد فرقدانی (اصفهان)

۵. آرین غفاری (البرز)

۶. مهرداد دهستانی (البرز)

۷. علی اکبر شعاری (مازندران)

۸. محمد بشیری (تهران)

۹. سعید احمدیان (آ.شرقی)

۱۰. متین لطف الله نسبی (کردستان)

۱۱. آریا امیری (کردستان)

۱۲. عارف احمدی فر (گیلان)

۱۳. حامد باشت باوی (خوزستان)

۱۴. مهرشاد پوده (اصفهان)

۱۵. امیر حسین رزاق نیا (مازندران)

۱۶.‌ مهدی معدن کن (البرز)

 

لینک رنکینگ ملی آقایان

 

جدیدترین فهرست رنکینگ ملی و رنکینگ جهانی که ورزشکاران بر مبنای آن به مسابقات ‌انتخابی دعوت شده اند ،  به شرح ذیل می باشد :

 

 

 

 

 

 

 

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران