تبلیغات


رویدادها

دور اول تورایرانی جوانان و نوجوانان دختر

محل :اراک

زمان :27 الی 30 تیرماه 98

دور اول تورایرانی جوانان پسر

محل :گرگان

زمان :26 الی 28 تیرماه 98

دور اول تورایرانی نوجوانان پسر

محل :تهران

زمان :20 الی 22 تیرماه

دور اول تورایرانی هوپس دختر

محل :همدان

زمان :12 الی 14 تیرماه 98


لینک ها

مهمترین اخبار


تبلیغات


شرح خبر :

تاریخ :
شنبه
1397/10/08 23:09
کد خبر
83783

مسابقات جام صلح دوستی
تورنمنتی پر شور و هیجان پس از ده روز اردوی تمرینی/مراسم اختتامیه با مشخص شدن نفرات برتر برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، پس از اردوی تمرینی مشترک بین المللی که با حضور ورشکاران مستعد کشور های ایران، قطر و آذربایجان در آکادمی امیر احتشام زاده تهران برگزار شد.

مسابقات سه جانبه جام صلح و دوستی در دو  گروه پسران و دختران و با حضور ورزشکاران سه کشور در دو بخش انفرادی و دوبل  انجام شد.

این مسابقات که دارای دو مرحله گروهی و حذفی بود ساعت 22 به وقت تهران با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

مراسم اهدای جوایز با حضور مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون، دکتر بهنام حبیب زاده نایب رئیس فدراسیون و مربیان مدعو به اردو برگزار شد.

 

نتایج مسابقات انفرادی : 

 

پسران رده سنی2008 تا 2011

مقام اول: رواد الناصر از قطر

مقام دوم : بنیامین فرجی از ایران 

مقام سوم مشترک : عدیل احمدزدا از آذربایجان و احمد عید کورانی از قطر

 

پسران رده سنی 2006 تا 2007

مقام اول : سامران کریمی از ایران 

مقام دوم : سینا قریشی از ایران 

مقام سوم مشترک : محمدرضا نشاطی و پارسا معصومی از ایران

 

دختران رده سنی 2007 تا 2008 

مقام اول : نیلیا نقیبی از ایران 

مقام دوم : آرزو آسلانوا از آذربایجان 

مقام سوم مشترک : مرضیا نورماتوو - آیسو آقایوا از آذربایجان 

 

دختران رده سنی 2009 تا 2010 

مقام اول : ال آی ابراهیم پور  از ایران 

مقام دوم : مهسا گمرکچی از ایران 

مقام سوم مشترک : ملیکا عشاقی و فاطمه یزدان پناه از ایران 

 

نتایج بخش دوبل 

 

گروه پسران

مقام اول : خلید سلطان - رواد اکرم از قطر 

مقام دوم : خلید محمد- احمد عید کورانی از قطر 

مقام سوم مشترک  : حسین ایزالوف - عدیل احمدزدا از آذربایجان / سامران کریمی و محمدرضا نشاطی از ایران 

 

گروه دختران : 

مقام اول : مرضیا نورماتوف - آرزو اسلانوف از آذربایجان 

مقام دوم : آیسو آقایوا - آیلین آسگاروا از آذربایجان 

مقام سوم مشترک : نیلیا نقیبی - ثمین برگشایی از ایران / فاطمه یزدان پناه - مهسا گمرکچی از ایران 

 

 

 

 

 

 

سایت رسمی فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران